Bez parabenów - bez oleju mineralnego

(0)
Podsumowanie koszyka : 0.00

895 ROZJAŚNIAJĄCY KREM UJĘDRNIAJĄCY DLA CIAŁA, SZYI I DEKOLTU – TUBKA 100 ML

#895

OUT OF 5 STARS (0 recenzja )

€38.00

@prdDtl@

Zobacz jak ciemniejsze punkty, plamy starcze oraz przebarwienia skóry jaśnieją przy częstym użyciu.

* Zauważ jak utracona kiedyś elastyczność powraca dając młodzieńcze, jędrne poczucie.

* Zobacz jak drobne linie na skórze ulegają widocznej redukcji i miękną aż do wygładzenia.

Zapach ~ Lekki, bardzo delikatny zapach, niekolidujący z żadnym z zapachów stosowanych na co dzień.

Widok ~ Zauważalne rozjaśnienie ciemniejszych punktów, przebarwień i plam starczych.

Odczucie ~ Skóra mięknie, a do stwardniałej, suchej lub złuszczonej skóry powraca dawna elastyczność.

jak stosować

Stosuj rano i/lub wieczorem, miękkimi ruchami masującymi od podbródka do dekoltu.

Dopilnuj stosowania środka złuszczającego raz w tygodniu, aby usunąć martwe komórki skóry i stymulować tworzenie się nowych komórek.

aktywn składniki

Kompozycja szlachetnych minerałów z Morza Martwego ~ najniższego punktu na powierzchni Ziemi – 417 metrów poniżej poziomu morza, pozwala utrzymać optymalny poziom nawodnienia, wzmacniając zdolność skóry do zatrzymywania wilgotności.

Witamina A ~ Retinal, retinol i kwas retinowy z witaminy A są niezmiernie ważne dla tworzenia się nowych komórek skóry, co pozwala na wymianę starych uszkodzonych komórek na nowe i młodsze.

Witamina B ~ Pomaga utrzymać wilgotność skóry tworząc barierę parowania i chroni również skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Witamina C ~ Dzięki swej roli w syntezie kolagenu oraz w zapobieganiu i leczeniu uszkodzeń skóry spowodowanych promieniowaniem ultrafioletowym, jest niezastąpionym środkiem odżywczym, niezbędnym dla utrzymania właściwego zdrowia skóry.

Witamina E ~ Bardzo silny antyutleniacz, który pomaga neutralizować wolne rodniki zanim wywrą szkodliwy wpływ na skórę powodując, że wygląda na przedwcześnie postarzałą.

Witamina F ~ Znana także jako kwasy tłuszczowe omega-3; zmiękcza skórę w sposób naturalny, wspomagając utrzymanie optymalnej równowagi skóry.

Dwutlenek tytanu ~ Wybiela skórę i jej starcze plamy oraz ciemniejsze i przebarwione miejsca.

Olejki aromatyczne:

Rokitnik ~ Naturalny środek do leczenia ran, odżywia i leczy skórę z codziennych spustoszeń powodowanych przez środowisko.

Olejek awokado ~ Olejki awokado wchłaniają się prosto do skóry, jakby były jej częścią, co pomaga odzyskać miękkość i jędrność utracone w wyniku starzenia oraz działania zanieczyszczeń.

Ogórecznik ~ Jedno z najsilniejszych i najlepszych źródeł kwasów tłuszczowych Omega 3; jego leczniczy i pielęgnacyjny wpływ na skórę jest wprost legendarny.

Oliwa ~ zawiera witaminę E, polifenole i fitosterole, które doskonale wpływają na skórę chroniąc ją i regenerując.

Ekstrakty ziołowe:

Aloes ~ zawiera auksyny i gibereliny, które zapewniają usunięcie podrażnień i mają własności przeciwzapalne, co pozwala zredukować stany zapalne skóry

Kwiat rumianku ~ Był używany przez wieki dla ulżenia zmęczonej skórze, dla uspokojenia umysłu oraz regeneracji sił.

Zielona herbata ~ Zawarte w zielonej herbacie antyutleniacze zwane katechinami są znane jako nadzwyczajny preparat przeciwzapalny, który wykazał swą skuteczność także jako środek przeciwrakowy.

 

 

recenzja

(0)

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)