Bez parabenów - bez oleju mineralnego

(0)
Podsumowanie koszyka : 0.00

- INFUZYJNY MINERALNY TONIK NAWILŻAJĄCY -NO. 968 350 ML

#968

OUT OF 5 STARS (1 recenzja )

€44.00

@prdDtl@

Doświadczysz odświeżającego poczucia gdy ta wegańska formuła pomoże zregenerować skórę zwężając pory i dostarczając niezwykłych antyutleniaczy, które neutralizują wolne rodniki i przywracają równowagę skóry, zmiękczając ją i nadając jej bardziej młodzieńczy wygląd.

* Granat jest bardzo silnym antyutleniaczem znanym dobrze od zamierzchłych czasów ze swego niezwykłego potencjału regeneracyjnego.

* Stonowane i zwężone zmarszczki będą o wiele mniej widoczne.

* Zmniejsza zakwaszenie skóry przywracając równowagę, która ma krytyczne znaczenie dla powstrzymania przedwczesnego starzenia. 

Zapach ~ Jasny, czysty zapach z lekkim odcieniem aloesu i owoców, niekolidujący z żadnym z zapachów stosowanych na co dzień.

Widok ~ Skóra stonowana i zwarta.

Odczucie ~ Młodszy, gładszy i jędrniejszy wygląd skóry.

jak stosować

ABY OCZYŚCIĆ I ODŚWIEŻYĆ SKÓRĘ: Delikatnie nacieraj całą skórę póki nie będzie zupełnie czysta od makijażu i zanieczyszczeń. Perfekcyjnie oczyszcza skórę po zastosowaniu mleczka. Nie ma potrzeby płukania.

ŚREDNIA ILOŚĆ APLIKACJI: 4 tygodnie - stosuj 2 razy dziennie, rano i wieczorem po delikatnym odżywczym mleczku oczyszczającym.

 

aktywn składniki

Witamina A ~ Witamina A jest ważna dla regeneracji skóry, pozwalając wymienić starszą, uszkodzoną skórę i nadając jej zdrowy, nowy i młody wygląd.

Witamina B ~ Pomaga utrzymać wilgotność skóry tworząc barierę parowania i chroni również skórę przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska.

Witamina E ~ Bardzo silny antyutleniacz, który pomaga neutralizować wolne rodniki zanim wywrą swój szkodliwy wpływ na skórę powodując, że wygląda na przedwcześnie postarzałą.

Witamina F ~ Znana także jako kwasy tłuszczowe omega-3; zmiękcza skórę w sposób naturalny, wspomagając utrzymanie optymalnej równowagi skóry.

Woda z Morza Martwego ~ Wysoce energetyzująca woda z homeopatyczną domieszką zawiesiny minerałów z Morza Martwego, złożoną z cząsteczek bezpośredniej infuzji.

Aloes ~ Zawiera auksyny i gibereliny, mające właściwości łagodzące i uspokajające, które pomagają redukować podrażnienia skóry.

Ekstrakty roślinne:

Granat ~ Bardzo silny antyutleniacz znany dobrze od zamierzchłych czasów ze swego niezwykłego potencjału regeneracyjnego

Ekstrakt z nasion kasztanowca ~ Bardzo silny antyutleniacz, który wykazał swą skuteczność w przeciwdziałaniu przedwczesnemu starzeniu i w utrzymywaniu zdrowego wyglądu skóry.

Olej roślinny:

Olej z nasion jojoby ~ Potężny środek przeciwstarzeniowy, który łagodzi i uspokaja skórę oraz pomaga utrzymać jej wilgotność.

 

 

recenzja

(1)

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)