Bez parabenów - bez oleju mineralnego

(0)
Podsumowanie koszyka : 0.00

SOFT&FRESH - NAWILŻAJĄCY ŻEL POD PRYSZNIC 350 ML -NO. 978

#978

OUT OF 5 STARS (0 recenzja )

€17.00

@prdDtl@

Zapobiega starzeniu skóry, spowodowanym szkodliwymi żelami pod prysznic na bazie chemicznej, pozostawiając skórę odżywioną, miękką, jędrną i gładką.

* Fantastyczne wegańskie wrażenie czystości dające poczucie komfortu zamiast podrażnienia.

* Nadaj ton swym pozostałym produktom, dając im czysty, jedwabisty podkład do działania.

* Usuń niepożądane nawarstwienia zanieczyszczeń, toksyn i brudu, z którymi masz codziennie do czynienia, pozostawiając skórę odżywioną, wypoczętą i gotową na bardziej intensywną pielęgnację.

Zapach ~ Czysty, miękki zapach, który po spłukaniu nie pozostawia prawie śladu, pozwalając na stosowanie pozostałych ulubionych produktów.

Widok ~ Brud i przetłuszczenia znikają całkowicie spłukane.

Odczucie ~ Skóra jest czysta i gotowa, a ty czujesz się jak nigdy przedtem.

 

jak stosować

Nałóż małą ilość na gąbkę lub na dłoń. Wmasuj w całe ciało, a następnie spłucz wodą.

aktywn składniki

Woda z Morza Martwego ~ Wysoce energetyzująca woda z homeopatyczną domieszką zawiesiny minerałów z Morza Martwego, złożoną z cząsteczek bezpośredniej infuzji.

Kompozycja szlachetnych minerałów z Morza Martwego ~ najniższego punktu na powierzchni Ziemi – 417 metrów poniżej poziomu morza, pozwala utrzymać optymalny poziom nawodnienia, wzmacniając zdolność skóry do zatrzymywania wilgotności.

Witamina A ~ Retinal, retinol i kwas retinowy z witaminy A są niezmiernie ważne dla tworzenia się nowych komórek skóry, co pozwala na wymianę starych uszkodzonych komórek na nowe i młodsze.

Witamina B ~ Pomaga utrzymać wilgotność skóry tworząc barierę parowania i chroni również skórę przed szkodliwym działaniem słońca.

Witamina E ~ Bardzo silny antyutleniacz, który pomaga neutralizować wolne rodniki zanim wywrą szkodliwy wpływ na skórę powodując, że wygląda na przedwcześnie postarzałą.

Witamina F ~ Znana także jako kwasy tłuszczowe omega-3; zmiękcza skórę w sposób naturalny, wspomagając utrzymanie optymalnej równowagi skóry.

Olejki aromatyczne:

Olejek z pestek winogron ~ Będąc bogatym w kwas linolowy wykazał skuteczność w pozbywaniu się zatkanych porów, a duża zawartość witaminy E czyni go naturalnym antyutleniaczem.

Ekstrakty roślinne:

Kwiat rumianku ~ Był używany przez wieki dla ulżenia zmęczonej skórze, dla uspokojenia umysłu oraz regeneracji sił.

Ekstrakt z nasion kasztanowca ~ Wykazał skuteczność w redukowaniu symptomów słabej cyrkulacji krwi, takich jak żylaki, oraz w łagodzeniu bólu, zmęczenia oraz opuchlizny.

Aloes ~ zawiera auksyny i gibereliny, które zapewniają usunięcie podrażnień i mają własności przeciwzapalne, co pozwala zredukować stany zapalne skóry

Herbata chińska (zielona herbata) ~ Zawarte w herbacie chińskiej antyutleniacze zwane katechinami są znane jako nadzwyczajny preparat przeciwzapalny, który wykazał swą skuteczność także jako środek przeciwrakowy.

 

 

recenzja

(0)

(0)
(0)
(0)
(0)
(0)