BEZPŁATNA WYSYŁKA, KAŻDY ZAMÓW !
(0)
Podsumowanie koszyka : 0.00

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Cel
Firma -417 pragnie poinformować Państwa o polityce zbierania danych na tej stronie. Korzystanie z tej strony oznacza akceptację polityki prywatności i wyrażenie zgody na opisane działania. 

Automatyczne gromadzenie anonimowych danych
Gdy odwiedzacie Państwo naszą stronę, tak samo, jak w przypadku innych stron, pewne anonimowe dane na temat Waszej wizyty zostaną automatycznie zapisane. Mogą one dotyczyć rodzaju używanej przez Państwa przeglądarki, nazwy serwera i adresu IP, z którego korzystacie (np. „aol.com” lub „earthlink.net”), daty wejścia na stronę, stron, przeglądanych podczas wizyty na stronie -417, jak również stron, na które przeszliście bezpośrednio ze strony -417. Zebrane dane nie umożliwiają identyfikacji użytkownika.  

Dane, pozwalające na identyfikację użytkownika

Dane, pozwalające na identyfikację użytkownika są to takie dane, które dotyczą Państwa bezpośrednio i umożliwiają kontakt, np. nazwisko, adres, numer telefonu/faksu, PESEL, adres e-mail i inne dane personalne, udostępnione firmie -417.  

Strona www.minus417.com nie będzie gromadzić danych osobowych bez wcześniejszego udostępnienia ich przez Państwa. Jeśli Państwo nie życzą sobie, aby firma -417 gromadziła dane osobowe, nie należy ich udostępniać.  

Stronę -417 można odwiedzać i przeglądać bez udostępniania danych osobowych. Mogą Państwo również uzupełnić dane osobowe, które zostaną przetworzone w następujący sposób:  

-417 może zgromadzić dane osobowe ze swojej strony w następujący sposób:  

Rejestracja

Aby móc skorzystać z promocji, stać się zarejestrowanych użytkownikiem strony -417 lub wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji na temat -417 poprzez inne strony, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie. W formularzu należy podać dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, adres, numer telefonu, zainteresowania, sposób użytkowania produktu i/lub unikalne hasło.  


Transakcje i działanie

Gdy staniecie się Państwo zarejestrowanymi użytkownikami bądź dokonacie transakcji poprzez stronę -417, firma -417 zgromadzi danej na temat przeprowadzonej transakcji na stronie bądź innego działania.  Dane te mogą zawierać, między innymi, odwiedzone obszary strony, rodzaj transakcji, przeglądane, pobrane lub udostępnione treści, kwota transakcji, informacje o transporcie, płatności i adresie faktury, jak również rodzaj, ilość i cena produktów lub usług, osób i podmiotów, z którymi nastąpił kontakt bądź transakcja.  

E-mail i inne dobrowolne sposoby komunikacji  

Mogą Państwo kontaktować się z firmą -417 poprzez e-mail, przez naszą stronę, przez telefon, pisemnie bądź w inny sposób. Podczas komunikacji gromadzimy dane, które mogą  identyfikować klientów.  

Wykorzystywanie danych

Firma -417 może wykorzystywać dane osobowe, zebrane poprzez własną stronę internetową przeważ nie w następujących celach:  

- aby pomóc określić i zweryfikować tożsamość klientów;
- aby stworzyć, utrzymać, administrować i obsługiwać konta klientów lub członków;  
- aby przetwarzać, obsługiwać bądź wykonywać transakcje i wysyłać związane z tym komunikaty;
- aby świadczyć usługi i wspierać użytkowników;
- aby ulepszać stronę internetową, łącznie z dostosowywaniem jej do preferencji klientów;
- aby informować klientów o nowościach, promocjach i ofertach, jak również przesyłać inne informacje o firmie -417 i jej partnerach;
- aby reagować na zapytania, komentarze i wskazówki;
- aby dbać o bezpieczeństwo i integralność swoich systemów.

-417 wykorzystuje dane, zbierane anonimowo przez serwery głównie w celu administrowania i ulepszania swojej strony. -417 może również wykorzystywać te dane w celu dostarczania informacji reklamodawcom, potencjalnym współpracownikom i innym niepowiązanym podmiotom.  Dane te nie pozwalają na identyfikację tożsamości klienta.  


Udostępnienie danych

-417 nie przekazuje informacji osobowych niepowiązanym osobom trzecim w celu wykorzystania ich w celach marketingowych. Firma -417 może współpracować z niepowiązanymi firmami przy obsłudze i administracji strony internetowej lub w inny sposób, mający wesprzeć prowadzenie firmy. Z tego powodu firmy te mogą otrzymać dostęp do Państwa danych osobowych.  Firma -417 może również udostępnić dane osobowe z powodów prawnych, na przykład na żądanie sądu, rządu lub w wyniku trwającego śledztwa. Ponadto, gdy firma -417 będzie rozbudowywała się, może sprzedać lub kupić aktywa, i jednym z takich aktywów może być baza danych klientów. Jeśli -417 przekaże swoje aktywa internetowe, jednym z tych aktywów może być baza danych klientów.  

Linki zewnętrzne  
Strona firmy -417 może zawierać odnośniki do innych stron, łącznie ze stronami reklamowymi lub treścią osób trzecich, które zamieszczają swoje oferty na stronie -417. Proszę mieć świadomość, że firma -417 nie ponosi odpowiedzialności za praktyki, dotyczące ochrony prywatności lub treści, znajdujące się na innych stronach. Strony, ukryte pod aktywnymi linkami na stronie -417 mogą korzystać z plików cookie.  Firma -417 zaleca zapoznanie się z polityką ochrony prywatności innych stron przed udostępnieniem swoich danych osobowych.  

Bezpieczeństwo 

Firma -417 stosuje fizyczne, elektroniczne i proceduralne zabezpieczenia w celu ochrony danych osobowych. Jeśli na stronie można dokonać transakcji, wszystkie dane na i ze strony -417 zostają zabezpieczone technologią SSL, co pozwala na ochronę danych osobowych przed przechwyceniem. Firma -417 zastrzega sobie prawo udostępniania danych osobowych klientów osobom, które są do tego uprawnione. Proszę mieć świadomość, że żadne formy komunikacji i transakcje, przeprowadzane przez Internet, nie są w pełni zabezpieczone przed nieautoryzowanym przejęciem.  

Wybór/Opt-Out 

W celu przeprowadzenia transakcji firma -417 prześle Państwu wszelkie informacje, związane z taką transakcją, bezpieczeństwem i obsługą strony. Od czasu do czasu być może również partnerzy firmy -417 będą chcieli przesłać Państwu informacje i aktualizacje, dotyczące firmy -417, jej partnerów, promocji i innych form działalności. Jeśli Państwo nie życzą sobie otrzymywania takich wiadomości od firmy -417 i jej partnerów, prosimy poinformować o tym Biuro Obsługi Klienta.  

Jakość danych/dostęp

Firma -417 umożliwia wprowadzanie zmian, aktualizację bądź usuniecie danych, podanych przy rejestracji. W razie chęci zmiany, aktualizacji bądź usunięcia danych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.  

Dostawa i podatki

Każdorazowo cena dostawy wynosi 10 EUR.

Zwrot produktów:

Oferujemy możliwość zwrotu produktów w nienaruszonym oryginalnym opakowaniu w ciągu 30 dni od wystawienia faktury. Po otrzymaniu produktów prześlemy Państwo notę kredytową, którą możecie wykorzystać przy następnych zakupach.  
Zmiany w Polityce Prywatności

Firma -417 zastrzega sobie prawo do modyfikowania i uzupełniania niniejszej polityki w każdym momencie. W przypadku wprowadzenia zmian firma -417 zamieści o tym informację na swojej stronie głównej.

Kontakt

W razie pytań na temat polityki prywatności, zasad wykorzystywania danych lub transakcji z firmą -417 prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.