BEZPŁATNA WYSYŁKA, KAŻDY ZAMÓW !
(0)
Podsumowanie koszyka : 0.00

O ZAŁOŻYCIELU

Moty Fridman, Zmiana Oblicza Piękna

„Twoja twarz jest płótnem. Zanim nałożysz na nią makijaż i inne ulepszacze, zadbaj o piękno swojej skóry”.

~Moty Fridman

 

Urodzony w Izraelu Moty Fridman to uznany w świecie sztuki utalentowany i nowatorski rzeźbiarz. Choć jest obecny na rynku sztuki od lat, Moty zdecydował się wejść w kolejny wymiar piękna: pielęgnację ciała. W związku z tym w 2003 roku założył -417, ogólnoświatową markę kosmetyczną, obecną w ponad 15 krajach, w tym we Francji, Szwajcarii, Rosji, Danii i Argentynie. Modernistyczna filozofia Moty’ego dotyczy nie tylko urody. Moty jest artystą, i jego ciągła pasja piękna i czystości zainspirowała go do stworzenia linii produktów do pielęgnacji, które staną się dla kobiet narzędziem to stworzenia ich własnej sztuki. Produkty firmy  -417 są ułożone w takiej kolejności, jak artysta zaczyna malować, począwszy od produktów „do przygotowania płótna”.  

-417 to luksusowa i wyjątkowa linia naturalnych produktów do pielęgnacji, stworzonych z naturalnych aktywnych składników i minerałów, pochodzących z najniżej położonego miejsca na Ziemi – Morza Martwego. Nazwa firmy, która stała się międzynarodową marką, symbolizuje właśnie dokładne położenie poniżej poziomu morza basenu Morza Martwego w momencie założenia firmy. Aby stworzyć produkty i preparaty o formułach, łączących w sobie zdrowie i technologię, mających dobry wpływ na zmiany ciała i umysłu, Moty nawiązał współpracę z zespołem chemików z najlepszych laboratoriów badawczych Europy.

Dziś pełna linia efektywnych produktów -417 jest źródłem kosmetyków zarówno profesjonalnych, używanych w spa, jak też skierowanych do osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i skórę. -417 czerpie z bogatej i uznanej przeszłości, jednak ciągle rozwija się, stawiając na przyszły rozwój i idące do przodu działania. Wykorzystywanie w preparatach do pielęgnacji urody naturalnych składników o skuteczności, potwierdzonej badaniami naukowymi to współczesna i twórcza polityka firmy.  

Obecna w Europie, Stanach Zjednoczonych i na całym świecie marka -417 związana jest z branżą kosmetyczną. Pod przywództwem Moty’ego firma prężnie zdobywa rynek kosmetyczny, łącząc produkty skuteczne i potwierdzone naukowo/badaniami z wkładem Matki Natury. Moty sprawił, że marka -417 stała się rozpoznawalna na całym świecie i przekształcił ją w poważnego gracza na rynku kosmetycznym. Pragnie, aby firma stała się oferującą najwyższej jakości produkty ogólnoświatową marką kosmetyczną, pokonującą granice między kontynentami i kulturami.